Pomalé odtekanie? Žiadny problém

Asi sa už každý stretol s problémom v kanalizácii, alebo odpadu. Odteká slabo, pomaly, alebo bublá pri odtoku.Toto je už upozornenie, že je čas riešiť problém. Nie je príjemné ak čakáte návštevu, chystáte sa na dovolenku, prípadne niečo iné a tento problém s odpadom sa zhorší na havarijný stav. Ešte viac to platí pre verejné zariadenia ako sú jedálne, reštaurácie, bufety, školy, nemocnice, obchodné centrá a podobne, kde znefunkčnenie kanalizácie spôsobí aj zastavenie prevádzky. 

upchaty odtok 2
Preto je dobré sa obrátiť na odborníkov s profesionálnou technikou pre krtkovanie bratislava a tento stav odstrániť. Prevencia je lacnejšia ako keď sa rieši havarijný stav. Ušetríte si najmä problémy s odstraňovaním havárie na majetku a zdraví. 
Preventívne čistenie odpadov vám zabezpečí istotu že vás neprekvapí v najnevhodnejšiu chvíľu. Toto platí hlavne pre väčšie zariadenia ako sú: reštaurácie, nemocnice, firmy, školy, jedálne a pod. Treba podotknúť, že je to aj menej finančne náročné.

Dôležité rady pre Vás
Nepoužívajte žiadnu kyselinu predávanu na trhu, pretože Vám môže poškodiť odpadovú trubku
Nepoužívajte produkty na trhu ktoré odstraňujú zápach odtoku či sifónu, pretože tieto Vám môžu poškodiť nie len trubku, ale aj tesnenia.

upchaty odtok
 Čo sa v kanalizáciach a odpadoch nachádza?
Stretávame sa s rôznou prekážkou. Okrem bežného usadenia, ako sú  masnota a  vodný kameň,  nájdeme aj spláchnuté textílie, často napríklad dezinfekčné vône do toalety, celé rolky toaletného papiera, detské obrúsky a plienky, tampóny, hygienické vložky, plastové sitká a ďalšie veci z domácnosti. 

Takéto prekážky neodstránite bežnými prostriedkami.