Splňte si svoj sen

Vždy som si myslela, že nie som ten typ osoby, ktorý sa silou mocou orientuje na trendy v dnešnej dobe a nič iné poriadne nerieši. Nakoniec mi však napadlo, že aj keď sa to možno nezdá, nakoniec by sme sa predsa len mali všetci reálne pozrieť na to či robíme dobre, keď pred niektorými vecami zatvárame oči. Netvrdím, že to robia všetci. Ale väčšina z nás mala nejaký sen, ktorého sa musela vzdať a pre niekoho to predstavuje práve to, čo chceli v detstve a nesplnilo sa im to. Vy ste sa tým predtým nikdy nezaoberali?

světelný pásek

Zamyslela som sa nad tým, čo som chcela, keď som bola puberťáčka a prišla som na to, že som v prvom rade snívala o tom, že budem mať svoj vlastný a krásny byt. Je to zvláštne pretože som sa predtým na to takto vôbec nepozerala a nemala som predstavu o tom, ako si to vyriešim a čo budem robiť preto, aby som sa na to vedela pozrieť reálne a s odstupom. Až neskôr som prišla na to, že to vlastne nie je až také zlé a že to možno nie je nič, na čo by som sa nemala pozerať.

žlutý pásek

Rozhodla som sa, že si budem plniť svoje detské sny a začala som práve bytom, ktorý bol pre mňa prioritou. Začala som sa viac zaoberať tým, čo môžem urobiť preto, aby to bolo všetko perfektné, aby som jednoducho videla, kam smerujú veci, ktoré vidím, ale zároveň, aby pre mňa bolo jasnejšie, kam sa ešte môžem posunúť a čo môžem urobiť preto, aby mi bolo lepšie a ľahšie. Asi je jasné, že niekedy to nie je až také reálne a niekedy sa proste nedá všetkým vyhovieť, mohla som však v prvom rade vyhovieť sebe, keď som si dala ku sebe led pásik. Je to možno maličkosť, ktorou sa nemusíme zaoberať, na druhej strane je však príjemné sa pozrieť na to, čo môžete urobiť preto, aby boli veci presne podľa plánu, no nie? A aj keď sa teraz cítite úplne hrozne a nechcete nič urobiť preto, aby sa to zmenilo, verte tomu, že s tým dokážete pracovať.