Erotická tantra masáž a zážitok na rozdielnych miestach

Sexuálny život, ak chce, môže byť bohatý. Stačí sa len nachvíľu zamyslieť, aké rôzne sexuálne a erotické praktiky existujú, iste nás ich napadne hneď niekoľko. Nehovoriac o takých, ktoré nepoznáme a o ďalších, o akých by sme sa dočítali inde. Skrátka dnes už aj vďaka internetu asi každý vie, že sex nie je len o jednej jedinej technike, ale poznáme kopec tých najrôznejších polôh, praktík, ale aj rôzne zaujímavé predohry a samozrejme príjemné erotické masáže.

žena na masáži

A práve pri erotických masážach sa zdržíme, pretože niektoré z nich sú také intenzívne, že samy o sebe sa postarajú o kvalitný orgazmus. V takom prípade vlastne môžu v mileneckom živote slúžiť ako hlavný akt, nielen ako predohra.

Záleží ale, ako, kým a kde sú praktizované. V mileneckom živote a v súkromí svojho domova? V sex priváte? Alebo je to odborne vykonaná tantra masaz Tantra Diamond.sk v salóne?

Dá sa povedať, že každá z týchto situácií a každé z týchto miest prináša v niečom iný zážitok a všade je tak trochu iný princíp. Ak vravíme o praktizovaní tantrickej masáže medzi partnermi, doma, v takom prípade ide skôr o dokonalé skúmanie svojej vzájomnej sexuálnej príťažlivosti a toho, ako títo partneri dokážu nájsť to najintenzívnejšie sexuálne blaho. Zvyčajne je potrebné dať si na to čas, minimálne hodinu (ale to je individuálne).

žena, telo, erotika

V prípade návštevy erotického privátu treba logicky rátať s tým, že tu sa dvaja ľudia vzájomne do takej miery nepoznajú a pravdepodobne sa vidia prvýkrát. Princípom je tu skôr erotická služba, sexuálne uvoľnenie za poplatok.

A to najlepšie, čo sa týka tantrickej masáže, sme si nechali na koniec. Návšteva tantra salónu v hlavnom meste s komfortnými, súkromnými a hygienickými priestormi a s ideálne pripravenou atmosférou + zaučený personál, ktorý tieto praktiky ovláda na profesionálnej úrovni. Cieľom je tu vychutnať si profesionálne a teda v čo možno najvyššej kvalite praktizovanú tantrickú masáž.