Domov
Mobilný dom na celoročné bývanie? Toto je bomba!

Mobilný dom na celoročné bývanie? Toto je bomba!

Túžite po vlastnom bývaní ale nemáte peniaze, čas ani túžbu realizovať murovanú stavbu a na svoj vysnívaný dom čakať niekoľko mesiacov? Poznáte to… Papierovanie na úrade, čakacie lehoty, firma ktorá stavia Váš dom si dáva poriadne na čas. V modernej dobe stavebníctva a možnostiach bývania nemusíte čakať mesiace na svoj vytúžený dom. Ktorý potom mimochodom budete ešte zariaďovať, čím sa čas na bývanie ešte predĺži. Tak tieto časy sú už dávno za nami. Dnes existujú aj jednoduchšie možnosti ako bývať. Oveľa rýchlejšie, rovnako kvalitne a pohodlne avšak za zlomok času aj peňazí. Kým klasická stavba Vás môže výsť aj na niekoľko desiatok tisíc či cez stovku tisíc eur, mobilná stavba to všetko zvládne a efektívnejšie.

túžite po vlastnom domove ale nemáte niekoľko desiatok tisíc? Nevadí

Ako bonus podotýkame, že mobilné domy a chalety sú nízkonákladové a šetria tlak na životné prostredie. Presne toto vedia stovky ľudí, ktorý už svoj mobilný dom majú. A nenechajú na neho dopustiť. Práve vďaka odborníkom na predaj ako euro- mobilnedomy.sk sa mnohé zo snov o celoročnom bývaní stávajú skutočnosťou. Ako príklad Vám dnes uvedieme Mobilný dom Cosalt Sandhurst Euro-mobilnedomy. Je to jeden z predstaviteľov celoročných mobilných domov spĺňajúci všetky očakávania. Rozmermi patrí k väčším zástupcom mobilných domov a je veľmi dobre dispozične riešený. Svojimi rozmermi 11 x 3,7 metra poskytne priestor aj tým najnáročnejším. Celoročné využitie zabezpečujú plastové okná s dvojitým sklom a centrálne kúrenie. Pobyt v zimných mesiacoch je preto príjemný, rovnako ako aj v lete. V tomto dome Vám teda nič chýbať nebude.

Odborníci na mobilné domy Vám radi poradia s výberom toho vhodného práve pre Vás

Či už zariadená obývačka, priestranná kuchyňa, vybavená kúpeľňa či jedálenský kút. Pre tých čo radi oddychujú sú k dispozícii dve spálne. Väčšia je pre rodičov a je najbližšie ku kúpeľni. Tá rozhodne prekvapí – nájdete v nej totiž nielen umývadlo, wc a sprchový kút ale aj kúpaciu vaňu. Povedzme že zariadením patrí k tým luxusnejšie vybaveným. Koniec koncom nie v každom aj murovanom dome nájdete sprchový kút a kúpaciu vaňu v jednej kúpeľni. Minimálne z dispozičných dôvodov. Ďalšia spálňa je riešená ako detská izba do ktorej sa vojdú aj dve postele. Príjemné prostredie poskytuje preto aj rodinám s deťmi. Ako vidíte mobilný dom môže spĺňať všetky aspekty murovanej stavby s porovnateľnou kvalitou zariadenia a bývania. Avšak za zlomok peňazí, ktoré by ste museli investovať.