Senzuálne masáže v tantra salóne

Masáže vo všeobecnosti majú relaxačné, ale aj liečivé účinky. Hoci sa vzájomne od seba odlišujú svojimi postupmi, technikou, prostredím salóna a v konečnom dôsledku aj tým, v akých oblastiach nášho ja majú priniesť pôžitok či uzdravenie.

  • Uvoľnenie chrbtice, končatín, hlavy? Uvoľnenie fyzickej alebo psychickej stránky vášho ja? Či dokonca uvoľnenie sexuálne?

Žena, masáž

Na každý tento dotaz dokážu poskytnúť funkčnú odpoveď masáže. A niektoré z nich dokonca prinesú relax a regeneráciu vo viacerých týchto vyššie spomenutých bodoch. Z tohto dôvodu pôsobí zaujímavo tantrická masáž.

Tá má za úlohu odstrániť z nás telesné, psychické ako aj sexuálne bloky a napätie. A všeobecne je známe, že k tomu využíva techniku, ktorá pracuje so sexuálnymi energiami. Súčasťou tejto masáže je preto spravidla nahota a senzuálne dotyky, ktoré prechádzajú celým telom. Dotyky nevynechávajú ani najintímnejšie partie a erotogénne zóny. A to z dôvodu, že v týchto miestach ide o najintenzívnejší zdroj sexuálnej energie a takisto zadržiavaného napätia.

Sexuálne napätie

Toto napätie sa odstráni práve senzuálnymi dotykmi. Je pritom cítiť, ako v tom úlohu zohráva tiež naša sexuálna energia, ktorá sa počas masáže zintenzívňuje a reguluje, aby tento zážitok trval circa hodinu (a neprišlo pri ňom k orgazmu hneď v úvode). Čo sa týka orgazmu, nie je presne dané, či sa tento dostaviť má alebo nie. Hoci v mnohých prípadoch sa v závere dostaví a je to v konkrétnej situácii prirodzené či z určitého hľadiska aj očakávané. Ako však odznelo- mal by sa dostaviť až v závere a preto je vhodné vybrať si typ tantrickej masáže, na ktorý si trúfate. Veľkú úlohu v tom zohrávajú vaše doterajšie skúsenosti s týmto či obdobným zážitkom.

Nahá žena na posteli

Keď senzuálna masáž, tak v tantra salóne

Pokiaľ chcete tento zážitok prežiť na profesionálnej úrovni, najlepšie bude navštíviť tantra salón, ktorý sa na tento druh masáží špecializuje a má k tomu prispôsobené priestory aj zaučený a sympatický personál.