Srchový kút, ktorý vám budú závidieť

Hygiena by mala byť u každého človeka na prvom mieste. Každé ráno je potrebné umyť si aspoň tvár a večer by sme nemali ísť spať bez toho, aby sme si nedali aspoň krátku sprchu. Sprcha je nevyhnutná pre každého. V dnešnej dobe je čoraz väčší trend namiesto vane používať sprchovací kút. Čoraz viac domácnosti a dokonca už aj novostavieb má iba sprcovací kút. Výhodou sprchového kútu namiesto vane je maximálna pohodlnosť a dostupnosť aj pre malé deti či starších seniorov. Sprchový kút je pritom modernou súčasťou kúpeľne. Dnešné sprchové kúty pôsobia luxusne a sú dizajnový prvok každej modernej kúpeľne.

kúpeľňa

Už dávno nie je moderná osadená vanička s mohutnými otváracími dvierkami. Dnes sa tešia obľube takzvané walk – in sprchovacie kúty. Ide o sprchový kút, ktorý máte priamo na zemi a je súčasťou podlahy v kúpeľní. Na stene je osadená iba hadica a aby ste pri sprchovaní nevytopili kúpeľňu, používajú sa sklenené zásteny.

sprchový kút

Sklenená zástena je ultramoderný kúsok, ktorý nepokazí vzhľad žiadnej kúpeľne. Pôsobí čisto a elegantne. Veľkoplošné sklo osadené do stien bez rámov opticky zväčši kúpeľňu a dodá jej nádych luxusu. Sklenenú zástenu si môžete vybrať vo viacerých variantoch. A zvoliť si môžete rôzne druhy skiel ako číre sklo, ultračíre sklo, matné, pieskované sklo, farebné sklo alebo grafosklo. Moderné sú ako číre tak aj tmavé čierne prevedenie. Výber je len na vás a zvoliť si môžete sklenenú zástenu, ktorá najlepšie zapadne do dizajnu vašej kúpeľne. Lmmont.sk sú poprední predajcovia sklenených zásten, ktoré sú moderné a kvalitné. Ponúkajú vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Stačí navštíviť ich stránku a z ponuky si vyberie určite každý. Pokiaľ uvažujete nad renováciou kúpeľne alebo zariaďujete novú kúpeľňu, sklenená zástena je budúcnosťou a nemala by chýbať v žiadnej novej, modernej kúpeľní.