Ženy
5 trikov ako nájsť svoje stratené libido

5 trikov ako nájsť svoje stratené libido

Libido je u žien veľmi zvláštna vec. Buď „funguje“ ako divé, alebo nefunguje vôbec. Neviem, možno sa mýlim, no to, čo som si zažila ja a čo viem aj z rozprávania mojich kamarátok, to ma presviedča silne o tom, že to tak bude. Stratili ste aj vy chuť na sex? Toto je päť super účinných spôsobov, ako svoje libido opäť nakopnúť.

Žena s farebnými vlasmi a tetovaním sa smeje

  1. Doprajte si niečo pikantné

Viem, že si asi myslíte, že idem hovoriť o nejakých pikantnostiach v posteli. Nie, nejdem, k tým sa dostanem až o chvíľku. keď hovorím o pikantnom, tak mám na mysli skutočne pikantné veci, ako sú čili papričky, zázvor, či cejlónsku škoricu. Všetko, čo má pikantnú alebo pálivú chuť, nakopáva ako obehový systém, tak i vaše libido. Pikantné pokrmy taktiež telo prehrievajú, takže v ňom vlastne vytvoria dokonalá kokteil vecí, ktoré pomáhajú s libidom.

Sexy žena v čiernych šatách sa pozerá do zrkadla

  1. Tabletky na potenciu pre ženy

Lovegra lacnegenerika.to, tak znie názov tabletiek, ktoré napomáhajú so výšením chuti na sex u žien. Vyskúšala som ich a môžem povedať, že skutočne pomáhajú. Nečakajte samozrejme nejaké šialené zázraky, proste budete mať väčšiu chuť, no na to, aby ste sa rozhorela ako sviečka, toho budete potrebovať trochu viac.

  1. Začnite cvičiť

Pohyb, cvičenie, ale aj dychové cviky veľmi pomáhajú k tomu, aby ste si prekrvili telo, teda aj pohlavné orgány, a našli svoju stratenú chuť na sex a všetko erotické. Cvičiť a hýbať sa musíte dennodenne, a to aspoň dvakrát a po pol hodine.

  1. Doprajte si relax

Libido a psychika to sú dve veci, ktoré spolu úzko súvisia. Ak máte unavenú hlavu, nemôžete čakať, že budete chcieť sexovať od rána do večera. Takže, drahé ženy, proste si poriadne odpočiňte. Spite, meditujte, pozerajte telku, robte čokoľvek, čo vám pomáha si oddýchnuť.

  1. Musí vám pomôcť aj váš partner

No a posledná vec, aktívny musí byť aj váš milovaný. On má totiž v rámci zvyšovania vašej chuti na sex a libida ako takého, asi najväčšiu moc. Hovorím vám, verte mi, viem o čo, hovorím.

Nahá žena v strieborných topánkach leží v posteli