Ako ženy môžu schudnúť

Keď som bola mladšia, naozaj som mala pocit, že som tučná. Vážne som mala stále pocit, že som veľká. Ale paradoxne to bol dôvod na to, aby som začala ešte viac jesť. Ak to dáva nejaký zmysel. Proste som bola deprimovaná, takže som potrebovala jesť viac ako obyčajne. Je jasné, že práve to malo byť opačne, ale akosi som sa proste do toho nevedela dostať. Ja viem, že je to hlúposť, ale čo som mala robiť? Proste som to presne takto cítila a bála som sa, že sa svojich kíl nikdy nezbavím. Strach? Zase som teda iba jedla.

musli

Každý strach pre mňa znamenal ďalšie a ďalšie jedlo. Sama neviem, kedy som sa rozhodla, že už jednoducho stačilo. Že sa musím nad sebou zamyslieť a že jednoznačne nemôžem takto jesť. Vždy to bolo iba o tom, ako sa k tomu postavím. Ale verila som tomu, že nakoniec zhodím všetky kilá, ktoré ma trápili a budem vyzerať tak dobre, že tomu ani sama nebudem veriť. Je jasné, že som preto musila radikálne zmeniť spôsob môjho stravovania. Vedela som, že keď zmením stravu, zmení sa v podstate aj celý môj život. Som rada, že som sa preto rozhodla, hoci mi je naozaj ľúto, že som to neurobila skôr.

postava

Rozhodla som sa, že okrem zmeny stravy urobím všetko preto, aby moje telo vyzeralo neuveriteľne dobre. Takže pre mňa bolo dôležité, aby som začala myslieť na cvičenie a na všetko, čo je pre neho dôležité. Teraz som sa rozhodla, že budem behať. Ale myslím si, že budem pokračovať naďalej a budem robiť všetko preto, aby som si verila. Vždy, keď som bola pred chladničkou a premýšľala som nad tým, čo by som zjedla, dala som si radšej zeleninu a išla som si zabehať. Nakoniec som bola šťastná, že som sa takto vypracovala a určite sa nechcem vrátiť naspäť do doby, kedy som bola pribratá. Myslím si, že každý by mal urobiť takéto rozhodnutie, keď sa chce zmeniť.