Tantrická masáž poskytne viac, než len relaxáciu

Hovorí vám niečo pojem tantra? V tejto spojitosti ho môžeme charakterizovať ako tantrickú prácu s telom, ktorá v človeku vyvolá nielen uvoľnenie a komfortný zážitok, ale takisto lepšie spoznanie samého seba a aj kvalitnejšie pochopenie svojich najdetailnejších túžob. Je to tým, že táto starodávna technika dokáže efektívne odbúravať bloky, čo nás zaťažujú.

Uterák, masážne pomôcky

  • A to tie telesné, duševné ako aj sexuálne.

Vo všetkých týchto aspektoch vie priniesť potrebné uvoľnenie. Najefektívnejšie sa praktizuje s metódou, ktorú označujeme ako tantrická masáž.

Toto umenie po teoretickej stránke vraví o potrebnosti, význame a sile ľudských dotykov. Nimi má údajne schopnosť jeden človek posilniť životnou energiou toho druhého. A táto praktika sa môže vykonávať tiež vzájomne, kedy prichádza k vzájomnému zdieľaniu životných síl. Zážitok je ale samozrejme rozdielny a oveľa kvalitnejší, pokiaľ je darcom (masérom/masérkou) osoba, ktorá má s danou technikou dostatočné teoretické ako aj praktické skúsenosti.

Žena, model, intimita

A aj toto je dôvod, prečo aj v našom hlavnom meste nájdeme tantrické salóny. Tie sú okrem skúseného a sympatického personálu význačné ďalším, pre úspešnú tantru neodmysliteľným bodom. A tým je veľmi pohodlné, príjemné, kľudné a čisté prostredie.

Čo nás v skutočnosti čaká?

Nechýba ani príprava vo forme úvodného kúpeľa alebo rituál namaste. Ten zo zákazníka odbúra prvotnú trému či možno stres alebo hanbu a postupne ho vtiahne do deja, kedy je „učiteľom“ masér/ka ( záleží od pohlavia prijímateľa energie, vítané je opačné pohlavie). V pozadí nechýba tantrická hudba, ktorá má tendenciu vyvolať tú správnu, respektíve vhodnú atmosféru k daným účelom.

Základom je úplná nahota oboch zúčastnených a okrem celého tela sa pozornosť venuje aj masáži intímnych partií. Samotnú dávku intimity si však môže určiť zákazník, no výnimkou nebýva v danom smere ani sexuálne vyvrcholenie (čo je za daných okolností pochopiteľné a niet sa za čo hanbiť).