Účinné ústne vody pre zdravie vo Vašich ústach

Pred dokonalú čistotu zubov a celej ústnej dutiny určite nestačí používať len zubnú kefku a kvalitnú pastu, prípadne spolu so zubnou niťou. Tajné zákutia ústnej dutiny veľakrát nedokážeme udržať v stopercentnej čistote, pretože čistenie kefkou a niťou nemá dosah úplne všade. Častým problémom s ktorým sa stretávame sú nezdravých zubov aj zápaly ďasien a s nimi spojené krvácanie – v týchto prípadoch už vôbec nie je postačujúca základná starostlivosť, je potrebné siahnuť po špeciálnych prípravkoch, ktoré sú v boji s problémovými ďasnami vo veľkej miere nápomocné a účinné.

starostlivosť o zuby

Významnú úlohu v starostlivosť o ústnu dutinu zohráva ústna voda, ktoré sa dostane aj na nedostupné miesta a odstráni zubný povlak tam, kde kefka nemá šancu. Jej pravidelné používanie má však ešte jeden obrovský benefit – svojim inovatívnym zložením komplexne rieši problémy s ústnou dutinou a so zapálenými ďasnami do skutočne veľmi vysokej miery. Používanie ústnej vody pôsobí aj preventívne proti vzniku zubného kameňa, vznik ktorého minimalizuje, je vysoko nápomocná pri problémových ďasnách a zápachu z úst.

zdravé zuby

Čo Vás možno prekvapí je fakt, že naša ústna voda svojim zložením poskytuje úľavu aj pri chorobe – nachladení či rôznych zápaloch horných dýchacích ciest. Svojimi antibakteriálnymi účinkami pôsobí dezinfekčne na drobné zranenia v ústach a dokonale dezinfikuje celú ústnu dutinu a navyše má regeneračné účinky na prostredie ústnej dutiny. V našej ponuke nájdete ústne vody, ktoré pokrývajú komplexnú starostlivosť o Vašu ústnu dutinu a riešia nepríjemné problémy s ňou spojené, minimalizujú ich a chránia Vaše ústa pred tvorbou a množením baktérií, ktoré tieto problémy spôsobujú. Doprajte svojim ústam dokonalú stopercentnú starostlivosť a sviežosť s našimi ústnymi vodami a sami sa presvedčíte, že niektoré problémy sa dajú zvládnuť aj jednoducho – stačí zvoliť správne prípravky a starosti môžete hodiť za hlavu.