Čierne šaty nielen pre odvážne

Čierna je dobrá. Čierna farba patrí medzi obľúbenú farbu či už v interiéroch budov, na autách, ale najmä oblečenia u väčšiny ľudí. Je nevýrazná, neruší, môžete ju skombinovať takmer so všetkým a najmä zoštíhľuje. Zakryje aj väčšie nedokonalosti a vy sa cítite sebavedomejšie. Populárne sú najmä šaty v čiernej farbe. Jedinou akciou, kde sa čierne šaty neobjavujú je svadba. Aj to už dnes úplne neplatí.

girl-1286993_1280

Najobľúbenejšou variantou sú krátke, obtiahnuté minišaty. Dokonale zvýraznia chudú alebo vypracovanú postavu. Na to aby ste ich ale s hrdosťou nosili, potrebujete určitú dávku sebavedomia. Zatiaľ čo jeseň hrá farbami, čierne šaty v chladnejšom počasí sú priam nutnosťou. Dlhý rukáv a voľný strih sú vhodné ako pre mladšie ročníky tak aj pre staršie. Doplniť ich môžete klobúkom a nízkymi čižmičkami a dokonalý outfit je na svete. V lete síce preferujeme svetlé farby ako sú biela alebo žltá, ale čiernymi maxi šatami nič nepokazíte. Najčastejším dôvodom kedy si obliekame šaty v čiernej farbe sú rôzne akcie. Väčšie rodinné oslavy sú dokonalým miestom, kde elegantné čierne šaty môžete využiť.

woman-6693617_1280

Budete sa cítiť pohodlne. Pokiaľ pracujete v kancelárii alebo máte množstvo pracovných stretnutí voľbou čiernych šiat nič nepokazíte. Priam naopak. Pri formálnych dôležitých stretnutiach je priam nutnosťou nevýrazný štýl šiat. Z čiernych šiat https://www.mladamoda.sk/damska-moda/saty/filter/color/cierna si vyberie skutočne každý. Rôzne štýly, dĺžky či strihy vhodné na každú príležitosť sú v dostupných cenách a výbornej kvalite. Na to aby ste zaujali stačí niekedy naozaj málo. Nenápadné čierne šaty doplnené správnou obuvou a doplnkami dokážu vyčariť zaujímavý, neprehliadnuteľný outfit. Nebojte sa experimentovať a noste to, v čom sa cítite najlepšie vy. A nezabúdajte, najkrajším doplnkom ženy je úsmev.