Vybavenie pre Váš sprchový kút

Sprchové kúty sú veľmi praktické. Nejedna domácnosť je vybavená okrem vane aj sprchovým kútom. Dokonca aj v bytových jednotkách častokrát pri prerábaní bytového jadra a celkovej,,prerábky,, kúpeľne ľudia uprednostňujú umiestnenie sprchového kúta pred vaňou. Jednak takéto riešenie je vhodné z dôvodu úspory miesta (prevažne v bytoch, kde takéto kúpeľne nedisponujú veľkým priestorom a kde sú kúpeľne zväčša menších rozmerov ) a v neposlednom rade aj z úspory spotrebovanej vody.

vaňa v kúpeľni

Samozrejme sprchových kútov je v ponuke veľké množstvo a taktiež aj možností ich uzatváraní je viacero. Sprchové kúty je možné vyrobiť presne na mieru, kde je potom nutné osadenie dverí taktiež vyrobených na mieru, no je možnosť umiestniť aj takzvanú vaničku pre sprchový kút kde je opäť potrebné zvoliť umiestnenie dverí vyrobených na mieru. V neposlednom rade Vám potrebný komfort dodajú aj murované sprchové kúty, ktoré sú praktické už aj z dôvodu na ich údržbu a celkový vzhľad, komfort a podobne. Každopádne na sprchové kúty potrebujete dvere a na tieto potrebujete patričné vybavenie v podobe rôznych kovaní. Preto pre Vás máme ponuku kovanie pre sprchové kúty Lmmont pozostávajúce z pántov, madiel, pätiek, tesnení, úchytov, tesnení a mnoho ďalšieho potrebného pre vybavenie sprchových kútov.

sprchový kút

Ponúkame Vám:

– sprchový pánt s jednostranným aj obojstranným kotvením a otváraním +/ 90 stupňov

sprchový pánt sklo-sklo taktiež otváranie +/- 90 stupňov

– sprchový pánt 130 stupňov a otváranie +/- 90 stupňov

– sprchový pánt stena-sklo P/Ľ

a mnoho ďalších druhov pántov s rôznymi stupňami zaťaženia.

Ďalej sú to rôzne druhy pätiek na spoj dvoch sklenných fixov, rôzne druhy madiel ako sú guľaté obojstranné, podlhovasté valcové, rôzne sety PVC tesnení a stierok, taktiež úchyty skla a úchyty na stenu, pre variabilný zavetrovací systém a nastaviteľné kĺby taktiež pre zavetrovací systém.

Naša ponuka kovaní pre sprchové kúty je skutočne bohatá, všetky komponenty je možné zakúpiť v prevedení nerez, leštená nerez a matná nerez. Váš sprchový kút si vybavíte jednoducho pomocou našich produktov a hlavne v 100% kvalite materiálov.