Spoločnosť je platcom DPH

Naša spoločnosť sa zameriava na pomoc začínajúcim a rozbehnutým podnikateľom v oblasti ich podnikania. V ponuke našich služieb nájdete aj predaj spoločností, ktoré sú registrované ako platcovia dane z pridanej hodnoty. V databáze máme široké spektrum spoločností, ktoré majú rôzne pôsobenie v oblasti podnikania, sústreďujú sa na rozličné predmety podnikania, ktoré sú náplňou ich obchodu a ich činnosťou. Ak sa chcete vyhnúť dlhému a náročnému zakladaniu spoločnosti, stačí nás len kontaktovať. Sledujte naše webové stránky, kde nájdete všetky potrebné informácie, ako postupovať, krok po kroku, v prípade vášho záujmu o tento typ služby. Dovedieme vás až do úspešného konca celého procesu, kedy práve dňom zápisu do Obchodného registra, zodpovednosť prechádza na vás a začínate podnikať.

kúpa spoločnosti formou online

Predaj sro platca dph 41business predstavuje možnosť zaobstarania si spoločnosti podľa vašich predstáv. S nami môžete váš niekoľkoročný podnikateľský plán premeniť na skutočnosť a rozbehnúť vaše podnikanie v priebehu niekoľkých dní od vyplnenia formulára v nezáväznej objednávke. Predaj spoločností prebieha formou online, z pohodlia vašej obývačky, vašej pracovne, jednoducho od vás z domu. Nemusíte nikde chodiť, cestovať, ušetríte čas, energiu a tiež finančné prostriedky.

predpoklad úspechu v podnikaní

V databáze nájdete spoločnosti, ktoré nikdy nepodnikali, takže sú účtovne čisté a navyše sú registrované ako platcovia dane z pridanej hodnoty. Ak preferujete spoločnosť, ktorá podnikala a je platcom dane z pridanej hodnoty, neprehliadnite našu ponuku spoločností určených na predaj. Vybrať si môžete zo širokej škály spoločností, ktoré sú bez pohľadávok a záväzkov. Ich účtovný a daňový stav kontroluje náš tím odborníkov, ktorí všetko dôsledne pripravuje pre potenciálnych zákazníkov. Našim zámerom je vaša spokojnosť zo spoľahlivého sprostredkovania obchodu. Potrebnú dokumentáciu vám doručíme a po jej podpísaní a odoslaní už len spokojne čakáte na deň, keď vám potvrdíme zápis vašej spoločnosti do Obchodného registra, ktorý sa považuje za váš veľký deň, za deň vášho vstupu do podnikania.