Vytvorte si elegantný presvetlený priestor

Dvere sú kontaktným bodom pri vstupe alebo výstupe do miestnosti a z miestnosti, ich funkcia je stále rovnaká, majú vplyv na vytvorenie prvého dojmu z objektu a aj preto je ich dizajn dôležitý. Moderné prevedenie dverí zo skla vo viacerých formách sa stáva čoraz populárnejšie a to najmä z dôvodu ich funkčného využitia, presvetlenia miestnosti, ľahkej údržby, elegancie, originality a nadčasového riešenia. Inšpirujte sa ponukou sklenene dvere a nájdite si vhodnú možnosť ich realizácie, či už vo forme posuvných sklenených dverí, klasických otváracích alebo umiestnených do obložkovej zárubne.

sklenené dvere v obložkovej zárubni

Všetky typy a prevedenia sú vyrobené zo špeciálneho bezpečnostného skla dostatočnej hrúbky, sú ľahko ovládateľné, nerozbitné, spĺňajú bezpečnostné predpisy a sú veľmi spoľahlivé. Na rozdiel od klasických dverí ponúkajú omnoho viac svetla, opticky zväčšujú miestnosť, zabezpečujú viac denného svetla a jasu a v prípade posuvných dverí šetria priestor a sú pritom pôsobivé a elegantné.

Sklenené dvere upútajú na prvý pohľad, krása a čistota skla je neprehliadnuteľná a pri použití vhodnej povrchovej úpravy je vždy originálna a nadčasová.

Patentovaná výroba je chránená a overená v mnohých európskych pracoviskách, technológia výroby rešpektuje požiadavky zákazníkov a to, aby boli dvere spoľahlivé, bezpečné a ľahko sa otvárali a zatvárali, aby poskytovali komfort pri prechádzaní a aby ich dizajn dokonale dotváral priestor.

posuvné sklenené dvere v spálni

Webová stránka ponúka riešenia a ukážky, pri ktorých sa sami presvedčíte o všetkých splnených parametroch. Ich využitie je aj vďaka množstvu povrchových úprav nesmierne široké, uplatnenie nájdu v domácnosti, na pracovisku, v bankách, letiskových halách, všimnete si ich v administratívnych budovách, dávajú nekonečné možnosti využitia. Sklo sa dobre a vhodne kombinuje s drevom alebo aj s nerezovými doplnkami, minimalistický dizajn spojenia týchto prvkov je vždy atraktívny a pritom funkčný.