Nákupy
Prečo si kúpiť ibc kontajner na vodu

Prečo si kúpiť ibc kontajner na vodu

IBC kontajnery sú vyrobené z vysoko odolného plastu v kvalite ISO štandard. Ploché IBC kontajnery sa dajú stohovať a sú vhodné na dlhodobé skladovanie vonku alebo v mraziarňach. IBC kontajnery s držadlami radu Combo Life je možné prepravovať v otvorenom stave – vďaka veľkému otvoru nevyžadujú žiadne drahé baliace materiály. IBC kontajnery sú ideálne na skladovanie v sklade alebo kontajnerovom termináli. Sú tiež stabilné a stohovateľné, čo šetrí miesto pri preprave tovaru do skladov v supermarketoch.

Nádoby Combi Life možno použiť na množstvo rôznych účelov a sú vyrobené tak, aby vydržali roky! IBC kontajnery sú mimoriadne odolné a odolné voči úniku. Rovnako sú vhodné aj na krátkodobé skladovanie v mraziarňach alebo vonku, keď sa vám ešte nechce investovať do mraziacich nádob!

ibc kontajnery na vodu

S IBC kontajnermi môžete ušetriť čas aj peniaze pri preprave alebo skladovaní tekutín. IBC kontajnery sú vyrobené z vysokokvalitného polyetylénu (PE) a boli navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie štandardy. Tieto nádoby sú vyrábané podľa medzinárodných noriem a sú certifikované Medzinárodnou organizáciou pre normalizáciu. IBC kontajnery sú výborne na dlhodobé skladovanie vody pokial nechcete neustále kupovat drahšie alternatívy ktoré len lezú do vašej peňaženky tak IBC kontajner bude určite pre vás. Tieto kontajnery na vodu sú naozaj skvelé a dokonca ich môžete prevážat jednoduchšie pre také firmy je to naozaj vynikajúca voľba

nákres kontajnerov

Výborne prebrali sme si hlavné dôvody prečo by ste si mali kúpiť IBC kontajnery na vodu teda pokial ich naozaj potrebujete. Dôvodov prečo kúpiť IBC kontajner na vodu je naozaj vela ale hlavné sú tieto : dobré na skladovanie vody, jednoduché prenášanie ibc kontajneru kamionom alebo iným dodávkou. IBC kontajner využijú menšie aj vetšie firmy ktoré chcú skladovať vodu.

1/5 - (1 vote)