Sex kontakty na úrovni

Niektorým z nás už dlhší čas chýba dotyk osoby opačného pohlavia. Alebo ak by sme to mali nazvať otvorene a bez nádychu romantiky- mnohým ľuďom chýba sex. Prirodzená telesná túžba, ktorú ale možno nazvať aj túžbou emočnou. Asi každý človek má nejakú svoju vysnenú erotickú predstavu, resp. erotickú fantáziu, ktorú by vyskúšal najradšej. A tejto predstave sa dá viac než priblížiť.

Prsník, kvet

Sex ponuky na Privat portáli sú tým pravým orechovým. Tým, z čoho sa dá vyberať. Široká ponuka pozostávajúca zo spoločníčok rôzneho veku, výzoru, okresu a z ponukou tých najrôznejších známych a obľúbených, ale aj netradičnejších sex praktík a erotických služieb. Nájsť sa tu dá takmer všetko. Od klasiky, cez fetiš až po uvoľňujúce erotické masáže.

Ponuka sa dá detailnejšie filtrovať a vyhľadávať sa v nej dá napríklad podľa mesta/okresu pôsobenia, podľa veku a skúseností alebo ponúkaných sexuálnych praktík spoločníčok, ktoré tu majú uverejnené svoje profily. Niektorým z nich je tu dokonca bez problémov vidieť aj tvár, iné tu majú skôr detailné fotky svojho atraktívneho tela (a zostávajú tak trochu v anonymite). Pod nickom napríklad Nika25 a s fotkou tela s cenzurovanou tvárou sa nedá presne určiť, či ide napríklad o vašu susedku. A keď máte nejakú špeciálnu požiadavku a chcete skúsiť niečo extra, vyberajte si z profilov, ktoré konkrétnu sex praktiku ponúkajú (a prípadne sa na bližších detailoch môžete so spoločníčkou dohodnúť aj cez telefón).

Erotika, žena

Spoločníčku, ktorú si vyberiete a s ktorou sa telefonicky skontaktujete, môžete navštíviť v priváte, alebo v mnohých prípadoch skôr u nej doma, resp. v jej súkromných priestoroch. A mnohé z nich poskytujú aj eskort, môžete sa tak dohodnúť aj na nejakých zaujímavejších miestach stretnutia a napríklad ich pozvať tiež na nejakú spoločenskú chlapskú párty, kde sa postarajú o tú správnu zábavu a vzrušenie.