Ženy, hľadáte vhodných partnerov? Orientujte sa podľa zverokruhu.

Astrológia patrí hádam k najstarším vedám, akým sa človek od svojho zrodu zaoberá. Postavenie hviezd ovplyvňuje narodenie človeka a podľa nich tiež v minulosti vysvetľovali rozličné životné cykly, udalosti na zemi a z hviezd dokonca predpovedali budúcnosť. My také schopnosti nemáme, ale pozorne vnímame vyjadrenia astrológov, hlavne čo sa týka znamení zverokruhu.

etika.jpg

Láska je slepá a hluchá…
Dnes poznáme 12 znamení zverokruhu, z ktorých každé má svoju charakteristiku a každému človeku, narodenom v jednom z nich, sa pripisujú špecifické vlastnosti. Pri výbere partnerov preto niekedy snoríme a tajne zisťujeme, či sa k nám ten vyhliadnutý muž našich snov bude hodiť z hľadiska povahových čŕt, či sa budeme navzájom dopĺňať a či nám vzťah vydrží na celý život. No nie sú to pre nás úplne najsmerodajnejšie informácie, pretože ak nás zasiahne amor svojim šípom lásky, žiadne varovanie nevnímame, ku všetkým negatívam sme slepí a hluchí, no po čase prichádza kruté vytriezvenie…

Muža hľadajte vo hviezdach
Zamerajme sa na mužské pokolenie. Každá žena si praje stretnúť muža, ktorého si vysnívala už v mladosti. Pekného, mladého, bohatého a inteligentného… Astrológovia v tom však majú jasno a na otázku, ktoré zo znamení patrí k tým najinteligentnejším, majú aj odpoveď.

Kúsok inteligencie máme všetciJ, ale k tým, ktorí jej „pobrali“ najviac, by mali byť ľudia narodení v znamení Škorpióna a Vodnára.

ornament.jpg

  • Škorpióni

Škorpióni majú dar vidieť veci reálnejšie, ich vnímanie je vysoko vyvinuté a svet chápu z globálneho hľadiska.

  • Vodnári

Všetci vodnári sa vyznačujú najvyššou úrovňou analytickej inteligencie, ktorú vedci merajú IQ a kognitívnymi schopnosťami.

A čo ostatní?
Ako sme už spomínali, aj ľudia narodení v ostatných znameniach oplývajú iným druhom inteligencie, napríklad u Rakov a Rýb je to vysoké emocionálne cítenie, čo znamená, že pocity a prežívanie iných vedia veľmi dobre precítiť. Váhy a Blíženci sú zasa rozumní mentálne. Baran, Lev a Strelec zvyknú riskovať najviac práve vďaka ich tendencii byť intuitívni a predstaviteľmi praktickej inteligencie sú ľudia v znamení Býka, Panny a Kozorožca.
Tak, a teraz už len nájsť toho pravého…